Răspunsuri la întrebări (2025)

Andra:

Am.trecut de ieri pe noua formula de eutyrox (de 50) si am niste mâncărimi senzatie de primit foarte neplăcute in tot corpul. Am asociat-o cu noul tratament întrucât altceva chiar nu am modificat in aceste zile. Ce ar fi de facut? S a mai confruntat cineva cu naștere de problema?

Raspuns:

  • o astfel de reactie este improbabil sa fie cauzata de tratament, dar aceasta posibilitate nu se poate exclude complet;
  • daca problema persista, trebuie sa luati legatura cu medicul dvs curant, eventual cu intreruperea tratamentului daca manifestarile sunt intr-adevar deranjante (mai ales daca apar si leziuni pe piele);

Toate cele bune,

Dr. Cristian-Claudiu Ţupea – Click aici pentru consultaţii

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.